Forum klubu x1/9

Forum klubu x1/9

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-06-05 20:47:37

PaluchLakiernik
Użytkownik

[K] Fotel jeden lub dwa do wersji B

Poszukuję fotela w oryginalnej tapicerce. Może być zniszczona. Konstrukcja fotela bez znaczenia. Chodzi o to, żeby mój Pan tapicer miał lepszą wizję jak to odtworzyć. Opcja wypożyczenia fotela też mnie poratuje. W razie co proszę o kontakt 537374888

#2 2017-06-05 21:43:21

Lechu
Użytkownik

Re: [K] Fotel jeden lub dwa do wersji B

Wersja B była produkowana przez dziesięć lat i w tym czasie różne wzory i kroje tapicerki były stosowane. Mam trzy komplety oryginalnych siedzeń z lat 1982, 1989 i jak sądzę 1986-87. Nie są na sprzedaż ale mogę porobić zdjęcia i Ci wysłać, jeśli to pomoże. Tylko, które Cię najbardziej interesują, bo rozumiem, że robisz auto "na oryginał". Jeśli pracujesz nad wersją VS, to niestety nie pomogę, gdyż tam tapicerka była zupełnie inna.

#3 2017-06-05 23:20:20

herBERT
Użytkownik

Mam 2 fotele z wersji B do wypożyczenia .Napisz gdzie mieszkasz ,bo jesli gdzies daleko od Gliwic,to bedzie problem.

#4 2017-06-05 23:29:09

PaluchLakiernik
Użytkownik

coś takiego chcę odtworzyć http://cdn.barnfinds.com/wp-content/upl … terior.jpg
Zdjęcia prawdopodobnie nie rozwiążą problemu. Moje fotele są mniej więcej tak obszyte ale jakoś luźno leży ta skóra i ogólnie krzywo wszystko. Tapicer potrzebuje na wzór taki fotel "nie spaprany" . Pogadam jutro czy zadowolą go zdjęcia. Dziękuję za odzew Kolego

#5 2017-06-06 01:14:47

Lechu
Użytkownik

Czyli interesują Cię siedzenia z początków serii B. Mam takie, tylko jaśniejsze w X-sie z 1982 roku. Wykonane są z jakiegoś skaju z materiałowymi wstawkami na boczkach oparć. Obszycie u mnie, zwłaszcza na siedziskach, też luźno leży. Być może wynika to z tego iż gąbka częściowo spróchniała i nie wypełnia już siedzeń jak trzeba. Jeśli masz tapicerkę oryginalną, to może na jej podstawie Twój tapicer wykona nową i po uzupełnieniu/wymianie gąbki siedzenia będą ok?

Ostatnio edytowany przez Lechu (2017-06-06 04:17:18)

#6 2017-06-06 09:20:33

PaluchLakiernik
Użytkownik

Moje siedziska ktoś obszył w kolor nadwozia. Krój z grubsza niby ten sam ale pomarszczone i krzywe to wszystko. Siedziska są luźno obszyte i zagłówki też. Daleko od oryginału. Moje auto jest 79. Deska i boczki są jak na tym linku więc chciałbym też fotele tak zrobić

#7 2017-06-06 09:23:21

PaluchLakiernik
Użytkownik

Chętnie wrzuciłbym zdjęcie tego co mam ale to ciężki temat na tym forum img/smilies/smile Dodajecie zdjęcia przez tą opcję pod spodem "Hosting Zdjęć" czy jakoś inaczej ?

#8 2017-06-06 11:43:21

Lechu
Użytkownik

Ten hosting pod spodem już nie działa. Musisz umieścić zdjęcie gdzieś w necie, wygenerować kod i umieścić go w poście, pomiędzy tagami [img][/img].

Sprawdzałeś co jest pod tym nowym obszyciem? Może jakieś resztki starego?

Jak chcesz, to podaj email i wyślę Ci jakieś zdjęcie środka mojego auta. Jak przestanie padać, (podobno jutro... na chwilę), to wyciągnę X-sa z garażu, wyjmę jeden fotel i porobię zdjęcia ze wszystkich stron. Mam ciasny garaż i wewnątrz nie da rady.

#9 2017-06-06 12:54:46

PaluchLakiernik
Użytkownik

Rozcinałem już te siedziska z nadzieją, że będzie cokolwiek pod spodem ale nie ma. Sama gąbka została.
Podesłałem emaila na PW. Dziękuję za dobre chęci i podpowiedź z umieszczaniem zdjęć.

#10 2017-12-27 13:14:42

PaluchLakiernik
Użytkownik

Wznawiam temat. Poszukuję fotela do wersji B w oryginalnej tapicerce (na wzór dla tapicera). Kupię lub wypożyczę od kogoś kto by się zgodził na wysyłkę do serwisu Fiata we Włocławku. Na 100% pożyczony fotel nie przepadnie, a ja się odwdzięczę.
herBERT jeśli aktualne to spróbuję się wybrać w Twoje strony choć mam trochę drogi...

#11 2018-02-07 11:05:06

PaluchLakiernik
Użytkownik

U mnie temat zamknięty. Dziękuję za pomoc od Pana Tadeusza z Krakowa. Fotele mam już obszyte. Chętnie bym się pochwalił jak bym umiał dodawać zdjęcia ...

#12 2018-02-11 21:02:21

Beny
Użytkownik

prześlij zdjęcia na mojego maila tomasz.bednarczyk@interia.pl, to wkleję na forum

Stopka forum